training

اخبار

از آخرین اخبار ما مطلع شوید

آشنایی با نرم افزار CRM دیدار؛ راهکاری برای صاحبان کسب‌وکار

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

کسب‌وکار‌های مختلف برای افزایش بهره‌وری نیاز دارند تا با پیروی از روش‌های جدید در بخش فروش، تأثیرگذاری و ارتباط خود با مشتریان را بهبود ببخشند. به‌عنوان شمایی کلی از بخش فروش، بسیاری از مشتریان به‌عنوان مشتریان بالقوه یا به‌اصطلاح فرصت قرار دارند و باید با مدیریت صحیح و هدفمند به مشتریان خوب یا ثابت تبدیل شوند. بنا به روش‌های متعدد موجود در دنیای کسب‌وکار، تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل، یکی از وظایف نرم‌افزار CRM است.

سی آر ام (CRM) یا مدیریت ارتباط با مشتری، تعاملات بین شرکت با مشتریان را به‌منظور بهبود ارتباط با آن‌ها و ایجاد سود بیشتر ایجاد می‌کند؛ اصولا زمانی‌که در ارتباط با CRM صحبت می‌شود، منظور‌ ابزاری است که امکاناتی ازقبیل مدیریت اطلاعات اشخاص و شرکت‌ها، کاریز فروش، فعالیت‌ها، گزارش‌ها و بسیاری امکانات دیگر را دارد.

 

 

training

درباره ما

توضیح کوتاهی درباره ما و سابقه فعالیت های ما

شرکت مدرن هاست با 9 سال سابقه ی کاری و تجربه ی حرفه ای ، فعالیت خودرا از سال 1390 اغاز کرده است. اولویت این شرکت و تیم حرفه ای انها توجه به نیازها است و با گوش دادن کامل به نیاز های شما جای هیچ نگرانی باقی نمی گذارند. طبق رضایت به ارائه راهکارهای بهینه و استانداردی برای اجرای سایت شما می پردازد. لازم به ذکر است این طراحی و اجرای ان طبق خواسته مراجعه کننده است و میتوانند باب میل خود ان را تغییر دهند و تا پایان اتمام پروژه جهت اموزش های تکمیلی و تغییرات لازم برای طراحی سایت شما همراهتان خواهد بود.

شماره تماس: 025-32906627 ::: 09378972525
دفتر قم : بلوار شهید صدوقی ، پلاک 600
دفتر تهران : خیابان شیرازی شمالی ، بن بست کاج ، پلاک 4
ایمیل: info@modernhost.ir